■ بازخوانی دلنوشته همسر شهید مدافع حرم محمد اینانلو برای امام ای فرمانده معظم کل قوا □ ای مولای ما. همان روز که در کوچه ها فاطمه سیلی خورد، به ما فهماند؛ پای علی ایستادن آسان نیست. □ راه ولایت پُر است از راهنی که در طمعِ ایمان مردمان نشسته اند، یک روز قیمت امامشان چند سکه طلاست، یک روز گندمِ ری و یک روز. □ نمی دانم امروز شما را به چه فروخته اند که حرف هایت را نمی شنوند و هشدارهایت را نمی فهمند. □ چقدر شبیهِ مولایت شده ای آقای من. خطبه هایی که می خواند و گوش هایی که نمی شنید. □ یک روز جانِ مسلمین را بهانه کردند تا علی را از نبرد با دشمن منصرف کنند؛ و امروز، نانِ مسلمین را. □ پای علی ایستادن آسان نیست، فاطمی باید بود تا که فهمید. پای تو ایستاده ایم آقاجان، حتی اگر همهٔ آنها که روزی در کنارت بودند و گوشه عزلت برگزیدند و عافیت طلبی پیشه کردند و شدند طلحه و زبیر زمان.و دیگر به خطرهایی که اسلام را تهدید می کند کاری نداشته اند، که تاریخ، پُـر است از داستانِ جاماندنِ اینان. □ پای تو ایستاده ایم، حتی اگر نیاز باشد قرمزیِ خونمان، خط های قرمزت را بیش از پیش یک به یک پر رنگ تر و رنگین تر کند. پای تو ایستاده ایم همچون شهيدانمان. □ اما دلمان می لرزد،. می لرزد هروقت، تنهاییت را فریاد می زنی، دلم می لرزد وقتی می گویی: خسته نمی شوی از گفتن این حرفها، تنم لرزید وقتی جانباز سرافراز کشورم فریاد زد: که به آقا بگوئید از رفتن حرف نزند,به ولله از دیشب به قلبم فشار آمده ! □ حرف رفتن نزنید ای مایه مباهات. ما همه عمار توييم . □ این را آویزه گوششان کنند که صبر می کنیم به فرمان شما، و بساطشان را جمع می کنیم آن روز که فرمانتان بر چیز دیگری رقم بخورد. □ حضرت ماه ما هرچه که داریم پای ولایت میدهیم ؛جان که برای شما قابلی ندارد. □ رهبرم من تکیه گاهم را همسر جوانم را ،پدر دختر یک ساله ام را برای اطاعت امر شما که فرمودید دفاع از اسلام مرز ندارد با جان و دل راهی سرزمین عشق (سوریه)کردم. □ او جانش را فدای ولایت کرد و وصيتش هم این بود که بی قید و شرط تا آخرین لحظه پشتیبان ولایت باشیم. □ تا آخرین قطره خونمان پای ولایت ایستاده ایم ای مقتدای من. □ ما این درس را از مادرمان گرفته ايم که پای ولایت از جان و مال خود گذشتن آن حساب است ای نور چشم مسلمین. @sepah_pasdaran

پرنیانی در ولایت افق ولایت ,مسلمین ,همسر ,ایستادن آسان ,دلنوشته همسر ,بازخوانی دلنوشته منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

درخواست موزیک - دانلود آهنگ درخواستی دانلود آهنگ جدید آپشن خودرو | گندم کار اسم نوشته | سایت سفارش و طراحی عکس نوشته روانشناسی معرفی کالا فروشگاهی